Elektronika jest obecna w naszym życiu w zasadzie wszędzie. Bardzo dużą częścią są w tym wszystkim telefony, a mówiąc ściślej smartfony. Bardzo trudno jest znaleźć osobę, która nie posiadałaby takiego urządzenia.

Smartfony są więc przez nas bardzo chętnie wykorzystywane, posiadając wiele różnych funkcji. Dla wielu osób jest to wręcz narzędzie pracy. Głównie dlatego warto jest się zabezpieczyć na wypadek różnych nieprzewidzianych zdarzeń – tym bardziej, że telefon towarzyszy nam w zasadzie przez cały dzień.

W związku z tym smartfony narażone są na upadki i inne losowe zdarzenia, które mogą spowodować, że zostaną uszkodzone. Największym ryzykiem obarczony jest przede wszystkim wyświetlacz, na którym mogą pojawić się rysy czy pęknięcia. Na całe szczęście, da się uniknąć dramatu, a to za sprawą specjalnego zabezpieczenia dla wyświetlaczy naszych smartfonów, czyli szkła hartowanego lub też hybrydowego.

Na którą z tych dwóch opcji lepiej postawić?

Hartowane czy hybrydowe – które szkło lepsze dla naszego smartfona?

http://zbiorstal.pl/produkty/zbiorniki-wody

Szkło ochronne dla naszego telefonu może być hartowane lub też hybrydowe. W przypadku szkła hartowanego mamy pewność, że nasz telefon nie ulegnie różnego rodzaju zarysowaniom. Dodatkowo, takie szkło można bardzo łatwo zamontować, a do tego można je także wymieniać.

Dużą zaletą takiego wyboru jest również fakt, że szkło hartowane zupełnie nie wpływa na to, jak czuły jest ekran oraz nie obniża jakości obrazu. Jeśli natomiast chodzi o szkło hybrydowe to charakteryzuje je wielowarstwowość – takie szkło łączy bowiem ze sobą elementy folii ochronnej oraz szkła. Jest więc bardzo elastyczne i cienkie, a do tego niezwykle wytrzymałe.

Tak jak w przypadku szkła hartowanego, bardzo łatwo się je montuje, natomiast jedynym minusem takiego rozwiązania jest nieco mniejsza odporność na zarysowania.

alarmowe czujki ruchu www.euroalians.pl

By Fabian