Ciąża to bardzo często spotykany obecnie stan. Kobiety czują się w nim wyjątkowo, szczególnie i niepowtarzalnie. Chociaż towarzyszy temu szereg dolegliwości, takich jak: nudności, złe samopoczucie, zmęczenie – zaraz obok pojawia się uśmiech i szczęście z powodu oczekiwania na dzidziusia. Obecnie rynek mody oferuje bardzo wiele rozwiązań dla przyszłych mam.

Powstaje bardzo wiele modnych projektów, nowych krojów, ciekawych wzorów i faktur. Warto wiedzieć jednak, że nie jest to najtańszy interes. Bowiem rodziny, które czekają na pojawienie się malucha mają sporo innych wydatków: remont mieszkania, umeblowanie pokoju dziecka, zapas pieluch. Z tego powodu powstaje szereg trików i porad, dzięki którym można zaoszczędzić, a codzienne życie ciężarnej staje się dużo prostsze.

Oto najprzydatniejsze triki modowe:

  • Koszula ciążowa to elegancki element stylizacji z którego korzysta bardzo wiele kobiet. W pierwszych miesiącach odpowiada za to, aby ciąża nie była widoczna. Później – za komfort i wygodę. Nie warto jednak inwestować dodatkowych pieniędzy w koszule.

    Taką można wyciągnąć z szafy swojego faceta. Co ciekawe – pomysł ma rację bytu;

  • ubrania dla kobiet w ciąży odcinane pod biustem to must-have w każdej garderobie ciężarnej kobiety. Nie mniej jednak na tym też da się zaoszczędzić. Warto odwiedzić sklepy typu second-hand, gdzie takich ubrań jest na pęczki.

    www.dream-craft.pl

    Kupno nowego elementu stylizacji w centrum handlowym wiązać się może z wydatkiem 100-200 złotych. Czy warto? Raczej nie, skoro przyda się tylko na okres ciąży; 

  • Warto zainwestować w pas ciążowy, który podtrzymuje brzuch. Jest nie tylko źródłem wygody, ale kamuflażu. Dzięki niemu można nosić za krótkie bluzki, co pozwoli zaoszczędzić na nowych, dedykowanych wyłącznie ciężarnym.

.

garnitury męskie duże rozmiary sukienki na wesele

By Fabian