Porsche to niemiecka marka samochodów powstała w 1931 roku to właśnie ta marka jest jedną z najpotężniejszych niezależnych przedsiębiorstw produkujących samochody seryjne.

Porsche to marka sama w sobie, nie ma osoby, która jej nie zna kojarzona jest bardzo często z wyścigami sportowymi Formułą 1.

Linia samochodów jest bardzo charakterystyczna wystarczy tylko spojrzeć i ci, którzy chociaż trochę interesują się motoryzacją rozpoznają, że to właśnie Porsche.

Większość samochodów tej marki jest sportowa, dwuosobowa, chociaż są również dostępne modele przypominające suvy znacznie większe od tych sportowych modeli można powiedzieć, że to rodzinne samochody z nietuzinkową mocą.

www.ekoszczepienia.pl

Takie marki utrzymują ceny cały czas na jednym poziomie, wręcz nie mogą sobie pozwolić na obniżenie cen, ponieważ sugerowałoby to obniżenie, jakości a na tym, żadnemu producentowi nie zależy.

Podobnie jest z wprowadzaniem całkowicie innych modeli od poprzednich, klienci przyzwyczajają się do samochodów bardzo często są ich lojalnymi użytkownikami właśnie, dlatego, że na przestrzeni lat są niezmienne.

Wtryskiwacze Bosch CR VOLKSWAGEN merlo maszyny części zamienne

By Fabian