Jeszcze kilkanaście lat temu, kobiety w ciąży nie miały zbyt wielu możliwości, aby ubrać się elegancko i wygodnie. Zazwyczaj więc kupowały ubrania w większym rozmiarze, co niejednokrotnie prowadziło do sytuacji, że wyglądały w nich jakby założyły na siebie bezkształtne worki. Na szczęście w ostatnich latach się to zmieniło i obecnie bez najmniejszego problemu można kupić odzież ciążową.

Jest ona ładna, wytrzymała, a przede wszystkim wygodna, dzięki czemu czas oczekiwania na dziecko może upłynąć w przyjemnej atmosferze, kiedy kobieta ciężarna nadal będzie się czuła w pełni kobieco.

Zabawne bluzki

Jeżeli jakaś przyszła mama chce się pochwalić swoim odmiennym stanem, a dodatkowo jeszcze chce mieć przy tym trochę zabawy, to powinna popatrzeć na sukienki ciążowe. Z jednej strony są one tak zaprojektowane, aby mogły służyć jak najdłużej, ponieważ specjalne wstawki na brzuchu pozwalają im się rozciągnąć i dopasować do zmieniającego się kobiecego ciała, a z drugiej są ładne i niejednokrotnie też zabawne.

fartuch dzinsowy

Na wysokości brzucha możemy znaleźć ciekawe grafiki, ukazujące dziecko w brzuchu mamy, albo układające klocki, a wszystko to pokazuje innym, że dana kobieta jest w ciąży. Z jednej strony to ciekawy sposób na subtelne pochwalenie się tym faktem, z drugiej nikt nie będzie mógł udawać, że nie widzi takiej kobiety w komunikacji miejskiej albo w sklepie w kolejce.

Obowiązkowo spodnie

O ile jest bez ciążowych bluzek można się obejść, kupując chociażby zwykłe bluzki w większym rozmiarze, o tyle obejście się bez ciążowych spodni jest już znacznie trudniejsze.

To dlatego, że w ciąży brzuch jest bardziej uniesiony, a wówczas może być trudno znaleźć spodnie, które nie będą uciskały i jednocześnie nie będą się zsuwały. Dlatego wśród odzieży ciążowej, która jest kupowana przeważają spodnie. Są krótkie i długie, dżinsowe i materiałowe, ale co najważniejsze wszystkie mają wszyty specjalny pas.

Jest on szeroki i wygodnie otula brzuch, dzięki czemu mamy pewność, że takie spodnie cały czas idealnie będą trzymały się na swoim miejscu. Taka odzież ciążowa nie musi być droga, w dodatku proponowana jest w różnych sklepach, a więc na pewno znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. Warto jej się przyjrzeć, bo jest naprawdę ciekawa.

https://eaglepolewear.pl/topy-pole-dance https://modaservis.pl/tunika-wieczorowa,tag.html

By Fabian