Album z podróży poślubnej

Album z podróży poślubnej

8 maja 2018 Wyłącz przez Fabian

Praktycznie wszystkie pary młode zamawiają sobie na ślub i wesele fotografa (często również kamerzystę). Trudno sobie w ogóle wyobrazić sytuację, w której podczas wesela nie robi się fotografia ślubna w Gorzowie Wielkopolskim – tak ważne momenty w życiu po prostu muszą być odpowiednio udokumentowane.

Zdaje się, że warto byłoby również w taki sposób podejść do podróży poślubnej. W dzisiejszych czasach większości zdjęć w ogóle się nie wywołuje – pozostają one tylko w formie cyfrowej.

www.downtonabbey.pl

Albumy ślubne to jednak co innego, bo prawie zawsze tworzy się je w formie fizycznej. Warto byłoby również wywołać zdjęcia z podróży poślubnej i dołączyć je do tego zbioru.

Raczej w taką podróż nie zabierzemy ze sobą profesjonalnego fotografa, bo mijałoby się to z celem. Nie o jakość tutaj jednak chodzi, ale o to, żeby udokumentować jakoś te wspaniałe chwile.

Róbmy więc zdjęcia podczas podróży poślubnych i wywołujmy przynajmniej ich część. Nie ma chyba lepszej pamiątki, niż fotografie, nawet jeśli nie reprezentują one najwyższej jakości.